ELŻBIETA FURDYNA -skuteczność w działaniu

Drukuj PDF Wyślij link

Zapraszam do głosowania

Szanowni Państwo,

Startuję z okręgu nr I, listy   3 (PIS) do Rady Dzielnicy Białołęka.

Miejsce na liście nr 10 (ostatnie).

        Jestem mężatką, matką trojga dorosłych dzieci. Zawsze byłam i jestem wrażliwa na potrzeby innych ludzi. W każdym działaniu, jakie podejmuję, wykazuję solidność i konsekwencję. Cenię sobie prawość, otwartość.
        Pracowałam w Szkole Podstawowej nr 344 na warszawskim Tarchominie jako nauczycielka matematyki. Moją pasją od lat są działania na rzecz wychowania. Mam w tej kwestii wiele doświadczeń i sukcesów.
         Od ponad 11 lat pełnię funkcję Przewodniczącej Dzielnicowego Zespołu Realizacji Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, od 8 lat jestem ławnikiem w Sądzie Pracy.
          Pełnione funkcje nie przeszkadzają mi dbać o moją rodzinę, jak też o inne osoby potrzebujące pomocy oraz działać na rzecz Parafii Warszawa Płudy. W tym środowisku od 2009 roku społecznie organizuję pielgrzymki do polskich sanktuariów i miejsc historycznych. Ostatnia 18. pielgrzymka odbyła się 18 października 2014 roku do Gietrzwałdu i Świętej Lipki.

         Mieszkańcom naszego Osiedla „Marywilska” obiecuję działać na rzecz obniżenia wysokości czynszu. Pragnę poprawić komunikację autobusową osiedla oraz stworzyć miejsca do parkowania samochodów.
Dla poprawienia bezpieczeństwa mieszkańców osiedli widzę potrzebę instalacji monitoringów oraz zwiększenia patroli.
          Ulica Płochocińska, Marywilska wymaga rekonstrukcji wraz remontem wiaduktu. Białołęka, licząca ponad 100 tysięcy mieszkańców, jako jedna z niewielu Dzielnic nie posiada nocnej i świątecznej opieki lekarskiej.
Moich Wyborców zapewniam, że Ich interesy reprezentować będę solidnie i skutecznie.

Jeśli masz pytanie, problem – napisz: elzbieta.furdyna@wp.pl

Zapraszam do głosowania w Wybrach!
 


Komentarze
Aktualności

Zapraszam na pielgrzymki w 2021 roku w Polsce i na Chorwację
czytaj więcej...
komentarzy: 0 / zobacz wszystkie / dodaj swój