ELŻBIETA FURDYNA -skuteczność w działaniu

Drukuj PDF Wyślij link

PROGRAM PIELGRZYMKI

         Organizatorem pielgrzymki jest Biuro Podróży Beskidvision spółka jawna

                      S. Rusin, I. Kaczmarczyk ul.  Kopernika 2, 34 – 300 Żywiec.

                 Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych

                                       Marszałka Województwa Śląskiego

                               KOSZT 1060 zł + 350 euro przy 42 osobach.

             Zgłosiło się już ponad 45 osób, więc cena jest obniżona do 960 zł.

             DZIEŃ 1. Wyjazd o 00.00 z Warszawy w stronę Włoch. Przejazd przez Czechy i Austrię. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg we Włoszech.

DZIEŃ 2. Śniadanie. Przejazd do FLORENCJI - stolicy Toskanii. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem : Kościół Santa Croce - Św. Krzyża - miejsce pochówku najsławniejszych Włochów z Michałem Aniołem na czele, Piazza della Signoria, wraz z Palazzo Vecchio, Ponte Vecchio- Most Złotników, katedra Santa Maria del Fiore. Msza Święta. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3. Śniadanie, przejazd do ASYŻU. Nawiedzenie miejsc związanych z życiem św. Franciszka i św. Klary. Spacer po mieście do Bazyliki św. Franciszka, gdzie odprawimy Mszę Święta. Po pobycie w Asyżu udamy się do CASCI. Nawiedzenie sanktuarium św. Rity. Czas na własną modlitwę. Następnie przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 4. Śniadanie, przejazd na WATYKAN. Zwiedzanie WATYKANU – Bazylika i Plac Św. Piotra. Spacer po RZYMIE BAROKOWYM . Przejście pod Zamek Świętego Anioła. Spacer na Plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi. Następnie przejście na Piazza del Popolo, nawiedzenie Santa Maria del Popolo –kościół, gdzie 29 czerwca 67 roku zginął ścięty mieczem Apostoł Narodów – święty Paweł z Tarsu. W tym miejscu wytrysnęły 3 źródełka. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 5. Śniadanie w hotelu. Przejazd do Rzymu. Dalsze zwiedzanie Rzymu Barokowego m. in : Piazza Navona, Fontanna 4 Rzek, Panteon. Po przerwie na lunch zwiedzanie RZYMU ANTYCZNEGO: Koloseum , Łuk Konstantyna, Forum Romanum (z zewnątrz). Wyjazd z Rzymu w kierunku południowym Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 6. Śniadanie. Przejazd do MONTE CASSINO. Zwiedzimy najstarsze benedyktyńskie opactwo, malowniczo położone na wzgórzu Monte Cassino we włoskich Apeninach. Przejście na Polski Cmentarz Wojenny. Przejazd do POMPEI - nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Różańcowej, Msza św. Zwiedzanie wykopalisk z miejscowym przewodnikiem. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 7. Po śniadaniu przejazd na Półwysep Gargano. Przejazd do VIESTE. WYPOCZYNEK NA PLAŻACH PÓŁWYSPU GARGANO. Nocleg w San Giovanni Rotondo.

DZIEŃ 8. Zwiedzanie SAN GIOVANNI ROTONDO. Nawiedzenie grobu św. Ojca Pio - Msza św. Zwiedzanie obiektów związanych z Ojcem Pio. Przejazd na GÓRĘ GARGANO do sanktuarium św. Michała Archanioła - MONTE SANT’ ANGELO. Modlitwa w grocie – miejscu objawień Archanioła. Spacer uroczymi uliczkami miasteczka. Nocleg w San Giovanni Rotondo.

DZIEŃ 9. Przejazd do LANCIANO - miejsca Cudu Eucharystycznego. Dalsza podróż do LORETO W tym niewielkim mieście znajduje się sanktuarium Santa Casa - Sanktuarium św. Domku, który według tradycji był doczesnym mieszkaniem Maryi w Nazarecie. Nawiedzimy również Cmentarz Żołnierzy Polskich, którzy polegli podczas II Wojny Światowej w regionie Marche. Msza Święta. Przejazd do hotelu.

DZIEŃ 10. Przejazd do PADWY. W tym pięknym mieście podziwiać możemy wyjątkową architekturę sakralną, urzekające freski, urokliwe stare miasto i liczne kanały wodne odchodzące od rzeki Bacchiglione. Najważniejszym obiektem sakralnym jest BAZYLIKA ŚW. ANTONIEGO. Przy bazylice znajduje się Kaplica Relikwii, w której w kryształowych relikwiarzach pielgrzymi mogą oglądać relikwie św. Antoniego. Msza Święta. Przejazd do hotelu.

DZIEŃ 11. Po śniadaniu wyjazd w stronę Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach późnowieczornych.

Cena obejmuje: • 10 noclegów w pokojach 2-3 osobowych w hotelach *** • 10 śniadań i 10obiadokolacji • przejazd komfortowym autokarem • opiekę pilota - tłumacza • ubezpieczenie (NW, KL, OC)

Cena nie obejmuje: • KOSZTY REALIZACJI PROGRAMU ZWIEDZANIA - obligatoryjnych kosztów programowych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów komunikacji miejskiej w Rzymie, przewodników lokalnych, system tour guide– 60-70 EURO - rozliczane z grupą.

1. Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. 

2. Ewentualna dopłata do pokoju jednoosobowego - koszt 18euro za dzień 3. ( 180euro za pobyt)

3. Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 3% ceny pielgrzymki


Komentarze
Aktualności

Zapraszam na pielgrzymki w 2019 roku
czytaj więcej...
komentarzy: 0 / zobacz wszystkie / dodaj swój